Tee Trimtex – asutilaus maaliskuun aikana

Trimtexin kevään uutuustuotteet tulevat tilattavaksi ja sovitettavaksi tämän viikon aikana. Seuran toimistolle tulee seuraavista tuotteista sovituskappaleita: sprinttipaita,  sprinttihousuja single, tights, hipster,  Performance-lenkkipuku (leveämpi isokokoisille), uusimateriaalinen  Advance-lenkkipuku, juoksupaitoja lyhyt ja pitkähihaisena mallit: Fast, Run, Zip, Free , huppari, pikee-paita, treenikassi. Lisäksi tilattavissa entiseen tapaan suunnistuspaitoja, -housuja, -trikoita, Trainer-lenkkipukua, putkihuivi, headband ja pipo.

Tilaukset tehdään sähköisesti GoOrder-sivuston kautta seuratunnuksella. GoOrder-tunnuksen saa Virpiltä tai seuran toimistolta. Jokainen tilaaja pystyy tällöin seuraamaan ja varmistamaan omat tilauksensa. Tilauksen voi jättää myös Virpille. Tilatut asut tulevat edelleen seuran toimistolle. Tilaukset tulee tehdä 31.3.14 mennessä. Toimitusaika tuotteilla on 6-8 viikkoa.

Lisätietoja Virpi Remahl, 044-7755 350, virpi.remahl(at)pajulahti.com sekä tuotekuvastot www.trimtex.fi

Toimisto on auki arkisin klo 8-14 sekä 16-20.30 ja viikonloppuisin klo 9-17. Tervetuloa sovittamaan!