Nyt on mahdollisuus tukea helpolla tavalla Lahden Suunnistajien urheilijoiden taivalta ostamalla tai myymällä Ullmaxia. Saamme myynnistä 30% tuoton! Osta täydelliset joululahjat jo nyt! Olemme myyneet jo pari vuotta Ullmaxin merinovillaisia ja toiminnallisia tuotteita, sillä ne ovat erittäin laadukkaita. Olemme saaneet myynnistä hyvin myös voittoa ja tärkeitä pelimerkkejä kisa- ja leirimaksuihin!
Ostamalla myyntilinkistä, kaikki ostoksesi liitetään suoraan Lahden Suunnistajien alle riippumatta siitä, otatko kotiinkuljetuksen (a 5€) vai seuratoimituksen Lahteen.
Esimerkiksi kaikki fleecet ja kerrastot ovat lämpimiä ja loistavia, mutta tässä listattuna suosikkejamme vuosien varrelta:
- Pallas Long Pile Hoodie W, 49€
- Hättorp Pile Jacket, 55€
- Siljan Winter Tights W, 45€
- Functional Set W, 49€
- Grebo Functional Pants W, 69€
- Merino Warm 1/2 Zip W, 59€
- Merino Warm Balaclava19€
- Hiking Wool Sock 2-p, 19€
- Active Boxer 2-P, 25€
RYHDY MYYJÄKSI TÄÄLLÄ:
Mitä enemmän myyjiä saamme, sitä parempi tuotto! Myynti tapahtuu helposti myyntilinkin kautta, mutta Kirsi Koivuniemeltä saaa myös perinteisiä kuvastoja.
Näin ryhdyt myyjäksi: Ullmax.com – klikkaa yläkulmasta kirjaudu – aloita myynti – Kirjaudu sisään tai luo myyjätilisi täältä. Ryhmäkoodimme on 411500! Täydennä omat tietosi ja saat sähköpostiin omat tunnukset, joiden avulla pääset kijautumaan myyntisivullesi.

