Trimtex -asut toimistolla

 

Seuran toimistolla on seuraavista tuotteista sovituskappaleita: sprinttipaita,  sprinttihousuja single, tights, hipster,  Performance-lenkkipuku (leveämpi isokokoisille), uusimateriaalinen  Advance-lenkkipuku, juoksupaitoja lyhyt ja pitkähihaisena mallit: Fast, Run, Zip, Free , huppari, pikee-paita, treenikassi. Lisäksi tilattavissa entiseen tapaan suunnistuspaitoja, -housuja, -trikoita, Trainer-lenkkipukua, putkihuivi, headband ja pipo.

Tilaukset tehdään sähköisesti GoOrder-sivuston kautta seuratunnuksella. GoOrder-tunnuksen saa Virpiltä tai seuran toimistolta. Jokainen tilaaja pystyy tällöin seuraamaan ja varmistamaan omat tilauksensa. Tilauksen voi jättää myös Virpille. Tilatut asut tulevat edelleen seuran toimistolle. Tilaukset tulee tehdä 31.3.14 mennessä. Toimitusaika tuotteilla on 6-8 viikkoa.

Lisätietoja Virpi Remahl, 044-7755 350, virpi.remahl(at)pajulahti.com sekä tuotekuvastot www.trimtex.fi