Lasten päätöskilpailu sekä jumpat

Päätöskilpailun tulokset
Väliajat
Seuranmestaruustulokset

Kilpailujen yhteydessä jaettiin mitali kaikille suunnistajille, sekä pokaali vähintään kahteen sarjakilpailuun osallistuneille. Ne pokaalin ansainneet, jotka eivät olleet päätöskisoissa mukana, voivat hakea pokaalinsa toimistolta. Tässä linkissä lista heistä. Seuranmestaruusmitalit jaetaan seuran päättäjäisissä Hollolan Hirvessä 8.11.

Lasten jumppa alkaa ensi maanantaina 6.10. Lahden lukiolla (Lyseo) klo 18-19. Jumppa on tarkoitettu noin 10-vuotiaille ja nuoremmille. Suunnistuskoululaiset ovat tervetulleita eikä etukäteisilmoittautumista tarvita. Vanhemmat lapset ja nuoret ovat tervetulleita aikuisten salivuorolle perjantaisin klo 18-20 Salpausselän koululle. Lokakuun aikana vuoroja ei ole joka perjantai, joten seuraa kalenteria seuran sivuilta. Vuorot alkavat säännöllisesti 31.10.